offer-img

Захист кукурудзи

На показники врожайності кукурудзи впливають багато чинників - температурний режим, рівень вологи, якість ґрунтів, застосування живлення, своєчасність захисних заходів тощо. Якщо на погодні умови аграрії вплинути не в змозі, то забезпечити належне живлення і захист кукурудзи є реальним. Використання якісних препаратів, раціональна система внесення мікродобрив та контроль бур'янів, шкідників, хвороб забезпечить отримання щедрого врожаю і конкурентоспроможну якість продукції. 

 • Захист від бур'янів

  Кукурудза потребує дуже ретельного захисту саме від бур'янів, адже вони можуть зменшити врожайність культури на 40-60%. Посівні площі кукурудзи страждають від злакових, дводольних, широколистих та інших бур'янів, а також падалиці.

  Навіть після використання гербіцидів широкого спектру дії з пролонгованим контролем може знадобитись повторна обробка полів впродовж сезону, або точкова обробка найбільш проблемних ділянок.  Внесення гербіцидів агродронами забезпечить ощадливе використання препаратів та суттєве збереження коштів. Що не менш важливо, дрони не будуть пошкоджувати рослини у різних фазах розвитку.

 • img5

  Захист від шкідників

  Недостатній інсектицидний захист кукурудзи коштує аграріям значної частки врожаю. Втрати можуть сягати 60% і більше. У посівах кукурудзи поширення набувають такі шкідники, як  стебловий (кукурудзяний) метелик, озима совка, бавовникова совка, дротяники, попелиці, західний кукурудзяний жук та інші. Іноді їх популяції розвиваються настільки стрімко, що потребують термінової інсектицидної обробки.

  Цю потребу відмінно задовольнить обприскування агродронами. Вони здатні внести необхідний препарат у стислі терміни та забезпечити його максимальну ефективність завдяки технології ультра малих крапель. Також дрони відмінно працюють у нічний час, що особливо важливо для збереження корисних комах.

 • img5

  Захист від хвороб

  Регулярно з'являються гібриди кукурудзи, які мають досить високий рівень стійкості до хвороб. Проте, несприятливі погодні умови, активність шкідників та інші негативні фактори призводять до ураження кукурудзи пухирчастою сажкою, фузаріозом, диплодіозом, цефалоспорозом, бактеріозом тощо. Ось чому дуже важливо забезпечити регулярний контроль фітосанітарного стану посівів та своєчасний якісний захист.

  Внесення фунгіцидів може знадобитись на різних етапах росту культури. Тому важливим критерієм під час вибору способу внесення є делікатність. Оскільки штанги наземних обприскувачів пошкоджують рослини та завдають додаткових збитків, використання дронів для фунгіцидної обробки є найбільш раціональним варіантом.

Бажаєте отримати швидкий Розрахунок вартості?

Заповніть Ваші контактні дані та наш консультант зв'яжеться з Вами, або телефонуйте

067 832 12 03

  Ваше ім'я

  Ваш телефон*