offer-img

Захист гарбузових

Гарбузові культури можуть бути досить рентабельними і давати аграріям можливість отримати хороший дохід. Однак, вони також потребують належного догляду, контролю за станом рослин, забур'яненістю полів та поширенням шкідників. Ретельність та своєчасність захисних заходів - основні умови успішного вирощування щедрого врожаю. Також важливо враховувати особливості росту культур та обирати раціонально способи внесення препаратів.

 • img6

  Захист від бур'янів

  Внесення гербіцидів є універсальним способом захисту культурних рослин від нав'язливого та шкодочинного сусідства бур'янів. Гарбузові культури досить чутливі до механічних пошкоджень на різних етапах росту рослини. Тож внесення препаратів має проводитись максимально делікатно. Не менш важливе значення має дотримання термінів обробки.

  Тому використання агродронів для внесення гербіцидів є раціональним і ефективним рішенням.

 • img7

  Захист від шкідників

  Основними шкідниками, що полюбляють гарбузові культури, є тютюновий трипс, павутинний кліщ, баштанна попелиця, але вони далеко не єдині. Захист гарбузових від шкідників, звичайно ж, має бути комплексним. До цього комплексу входять заходи з контролю забур'яненості, а також своєчасна обробка інсектицидами. Внесення інсектицидів агродронами є високоефективним та делікатним. Адже рослини гарбузових культур у процесі рослу стеляться, переплітаються між собою, порушують ряди. Наземною технікою абсолютно неможливо внести препарат так, щоб не пошкодити їх.

  Дуже серйозною проблемою для гарбузових культур є висока резистентність шкідників до інсектицидів. Природні хижаки можуть чудово з ними впоратися. Саме тому Dron Agronom додає нову послугу внесення живих хижих кліщів на ґрунтові культури.

 • img8

  Захист від хвороб

  Рослини та вже сформовані плоди гарбузових культур страждають від багатьох хвороб, серед яких: антракноз, аскохітоз, бура (оливкова) плямистість, фузаріозне в’янення, біла гниль, сіра гниль, альтернаріоз тощо. Аби підвищити стійкість рослин, їм потрібно забезпечити якісне підживлення, захист від таких негативних факторів, як забур'янення та шкідники.

  Звичайно ж, обробка фунгіцидами є безпосереднім засобом боротьби із захворюваннями рослин та ураженням плодів. Наземна техніка завдаватиме занадто сильного механічного пошкодження рослинам і практично буде знищувати плоди. Тому для фунгіцидного захисту гарбузових культур найбільш раціонально використовувати агродрони. Вони дозволять не тільки захистити культури, а й звести рівень пошкодження плодів до нуля.

Бажаєте отримати швидкий Розрахунок вартості?

Заповніть Ваші контактні дані та наш консультант зв'яжеться з Вами, або телефонуйте

067 832 12 03

  Ваше ім'я

  Ваш телефон*